Hotele Puławy

Podczas kilkudniowego pobytu w Puławach warto postawić na dobry nocleg, dzięki któremu nasz wakacyjny urlop stanie się jeszcze przyjemniejszy. Dziś chciałbym przedstawić kilka ciekawych miejsc, gdzie możecie spędzić spokojnie niejedną noc.

Nocleg Puławy – najlepsze miejsca

Na szczycie listy noclegów, które mogę polecić znajduje się Hotel Oskar Business & Spa. Jest to najlepsze do spędzenia wakacyjnego urlopu. Hotel usytuowany jest przy bulwarach nadwiślańskich. W ofercie ma parking oraz bezpłatne wifi. W budynku znajduje się restauracja, w której możemy kupić pyszne śniadanie, pomieszczenia zaś są klimatyzowane. Jest to jedna z droższych opcji, jednak wciąż na kieszeń większości osób.

Świetny standard w dobrej cenie zapewnia również Hotel Sybilla. Znajduje się on w pobliżu Pałacu Czartoryskich, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się po mieście i odwiedzenie najbardziej charakterystycznych miejsc. Do dyspozycji gości jest restauracja oraz ogród. Ponadto wszystkie pokoje hotelowe dysponują łazienką.

Wysokie miejsce wśród puławskich noclegów zajmuje również Trzy Korony Boutique Hotel&SPA Piwne. Hotel znajduje się nad Wisłą. Wyróżnia go nie tylko bardzo przyjazna obsługa oraz zadbane pokoje, wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy, lecz także browar rzemieślniczy. Piwo, pochodzące z hotelu, posiada niezwykły, aromatyczny smak, którego nie zapomni się przez długi czas po wyjeździe z miasta.

Dobra cena, dobra jakość

Kolejnym miejscem ze świetną lokalizacją i jednocześnie zapewniającym bardzo wysoki standard podczas pobytu jest Apartament przy Parku Czartoryskich. Właściciele oferują do dyspozycji gości wysokiej jakości apartament z sypialnią, kuchnią z podstawowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, oraz łazienką. Minusem może okazać się mała liczba apartamentów, przez co są okresy w roku, gdy ciężko z ich dostępnością.

Nieco droższą opcją, aczkolwiek wciąż mieszczącą się w granicach budżetu przeciętnego podróżującego jest Hotel Pikul. Jest to nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel, który oferuje swoim gościom najwyższy standard. Pokoje urządzone zostały w nowoczesnym stylu, w każdym z nich zaś znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz łazienką. Drobną wadą jednak może okazać się lokalizacja. W odróżnieniu od wcześniej zaproponowanych przeze mnie noclegów, Hotel Pikul znajduje się odrobinę dalej od charakterystycznych dla Puław miejsc, umieszony jest powiem na ulicy Lubelskiej. Nie są to jednak odległości na tyle duże, by wykluczały czerpanie przyjemności z pobytu w Puławach i korzystanie z atrakcji.

Inne możliwości wynajęcia noclegu w Puławach

Ostatnimi dwoma obiektami, które chciałbym wam polecić są Pulapart oraz Hotel Prima. Pulapart to apartamenty, znajdujące się w samym centrum miasta. Od stadionu miejskiego obiekt dzieli odległość nieco ponad kilometra. W cenie apartamentu gość znajdzie sypialnię, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw.

Hotel Prima umiejscowiony jest w podobnej lokalizacji do Hotelu Pikul – w okolicach dworca kolejowego. Tym, co zdecydowanie działa na korzyść obiektu jest zapewniona prywatna łazienka, a także restauracja, która co rano serwuje śniadanie. Na terenie hotelu znajduje się również kawiarnia, w której organizowane są kameralne koncerty. Miejsce idealne na urlop dla pary!