Rejs Puławy

Rejs Puławy

Puławy to malownicze miasteczko położone nad Wisłą w zachodniej części województwa lubelskiego. Jest to idealne miejsce do zarówno aktywnego, jak i leniwego wypoczynku w cieniu takich miejsc jak Pałac Czartoryskich czy alejek Mariny Puławy.

Jednym z miejsc, które podczas pobytu w Puławach warto odwiedzić jest REJS – restauracja, która tuż obok Tawerny i LAWA CLUB jest miejscem towarzyskich spotkań wielu osób, a także w której odbywa się mnóstwo wydarzeń okolicznościowych oraz koncerty.

Niesamowite miejsce na rodzinny obiad czy uroczystą kolację

Restauracja REJS to klimatyczne usytuowane w pobliżu niezwykłej Mariny Puławy – portu, który oferuje mnóstwo usług, takich jak pole kampingowe, cumowanie jachtów, wypożyczalnię rowerów czy wypożyczalnię sprzętu pływającego. Dzięki temu biwakowanie w Marinie można połączyć z przepysznym posiłkiem w restauracji.

Sama restauracja składa się z dwóch części: wewnętrznej, znajdującej się w budynku oraz zewnętrznej, położonej na tarasie z widokiem na Marię Puławy. W chłodne dni można zdecydować się na obiad w środku, bez ryzyka zmarznięcia i przemoknięcia. Kiedy jednak ciepło jest zbyt uciążliwe, można siąść na zadaszonym tarasie, gdzie można odetchnąć świeżym powietrzem.

Jakie dania można znaleźć w restauracji REJS?

REJS charakteryzuje się pysznym tradycyjnym polskim jedzeniem. W ofercie restauracji można znaleźć takie dania jak pierożki z truskawkami, wędzona ryba z frytkami i sałatką, ryba w cieście piwnym czy pstrąg przyrządzony w nietypowy sposób.

Oprócz smażonych i pieczonych ryb znaleźć można również pyszne lody własnej produkcji. Dlatego, jeśli zdecydujecie się na pobyt w Puławach, koniecznie musicie zahaczyć o to miejsce. REJS to po prostu niezwykle aromatyczne tradycyjne dania w nowym wydaniu.

Dodatkowe atrakcje w restauracji

Oprócz przepysznego jedzenia w restauracji znajdziecie również mnóstwo dodatkowych atrakcji. Na fanpage’u REJS znaleźć możecie informacje o wydarzeniach, które w najbliższym czasie będą miały miejsce w restauracji.

W REJSIE odbywają się koncerty na żywo. Latem 2022 roku miały miejsce koncerty takich zespołów jak „NoToLufa”, „Ucho od Śledzia” czy „Zespół Niespokojnych Stóp”. Okazały się one niesamowitą atrakcją zarówno dla turystów, do których ja się zaliczam, jak i miejscowych, którzy chcą spędzić wolny czas przy dźwiękach muzyki na żywo.